KARATE ULUSLAR ARASI HAKEMLERİMİZDEN SEHER KEHCİ SUNGUR 2017 VİZESİNİ ALDI

Türkiye Karate Federasyonu 2017 yılında federasyon faaliyetlerinde görev yapacak hakemler ve Antrenörler için 22-23-24-25 Aralık tarihlerinde Antalya/ Belek Alca Donna otelde düzenlenen seminerde 275 hakem, 450 Antrenör 2017 vizesi alabilmek için eğitim gördü.

25 ARALIK 2016
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Sivas bölgesi Uluslararası karate hakemlerimizden Seher Kehci SUNGUR Türkiye Karate Federasyonu hakem vize seminerinde Kata klasmanında orta A hakemi olarak, kumite klasmanında da orta A hakemi olarak sınavları başarı ile tamamlamıştır.

Vize seminerinde alınabilecek en iyi sonuçları alan, kata ve kumite yazılı sınavlarında 100 tam puan alarak Merkez Hakem Kurulunun takdirlerini kazanan Seher Kehci SUNGUR’ u tebrik ederek başarılar dilemişlerdir.

Milli takım antrenörlüğü de yapan Seher Kehci SUNGUR aynı vize seminerinde antrenörlük görevini de başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Seminerlere katılımın yüksek olması Türk karatesinin başarısını bir kez daha ortaya koyması açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Bizlerde Seher Kehci SUNGUR hocanın bu başarılarından dolayı kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.