DUYURULAR

OKUL SPORLARI İLETİŞİM

TEL: 0 346 223 54 14- 223 59 31 / DAHİLİ - 130   FAX:0 346 225 30 53

okulsporlari58@sgm.gov.tr

İL DIŞINA ÇIKAN OKULLARIN DİKKATİNE 
Okul Sporları müsabakalarında İl Dışına çıkacak olan Spor Kafilelerinin Spor Genel Müdürlüğü Seyehat Yönergesinde belirtilen Kiralama yolu ile yapılacak seyahatlerde Araçların model ve plaka numaralarını gösteren trafik tescil belgeleri , sürücü veya sürücülere ait sürücü belgeleri , ilgili mevzuat hükümleri uyarınca yaptırılması zorunlu olan ; Mali Sorumluluk Sigortası , Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası , Koltuk Ferdi Kaza Sigortası ve diğer zorunlu sigortalar ile ayrıca seyehat öncesi ihtiyari olarak yaptırılması istenilen sigorta poliçelerinin birer suretlerinin Okul Sporları servisine bırakılması gerekmektedir.
 
İL DIŞINA ÇIKACAK KAFİLELER İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ
TAKIM SPORLARI İÇİN  TIKLAYINIZ
FERDİ SPORLAR İÇİN    TIKLAYINIZ

İL DIŞINA GİDECEK KAFİLELER İÇİN ÖNEMLİ DUYURU
Kafile listeleri hazırlanırken yaşanan sorunlardan dolayı il dışına çıkacak kafileler, İl Müdürlüğümüze yukarıda örneği verilen dilekçe ile  müracaat edeceklerdir. Dilekçe ekindeki evraklar eksiz olarak getirilecek, evrak eksiği olan dilekçelerin kafile listesi hazırlanmayacaktır.
AYNI FİZİKİ YAPI ALTINDA EĞİTİM VEREN OKULLARIN DİKKATİNE
AYNI İSİM ALTINDA EĞİTİM-ÖĞRETİM VEREN OKULLARIN (ÖRNEĞİN ÖZEL AMERİKAN ANDADOLU LİSESİ, MESLEK LİSESİ, FEN LİS. vb.) TEK İSİM ALTINDA MÜSABAKALARA KATILMASI İLE İLGİLİ SORULAR GELMİŞTİR. BU KONU İLE İLGİLİ ANKARA OKUL SPORLARI ŞUBESİNDEN BİLGİ İSTENMİŞTİR. BU TÜR OKULLARIMIZIN TEK İSİM ALTINDA YARIŞMAYA KATILMAK İSTEMESİ  DURUMUNDA NE YAPMASI GEREKTİĞİ İLE İLGİLİ, İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GÖNDERİLEN E-MAİLE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 
 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ 
YAŞ VE KATEGORİ BİLGİLERİ İÇİN   TIKLAYINIZ

MÜSABAKA TALİMATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2
018-2019 OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ 
MÜSABAKA BAŞLAMA TARİHLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ TÜM MİLLİ EĞİTİM CAİMASINA HAYIRLI OLMASINI DİLER TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ

OKUL SPORLARI ŞUBESİ


 
HER YIL OLDUĞU GİBİ TÜM OKULLARLA İLETİŞİMİMİZ BU SAYFAMIZDAN SAĞLANACAKTIR.


2018-2019 OKUL SPORLARI SEZONU İÇİN DUYURULAR YAKINDA YAPILACAKTIR 
HER YIL OLDUĞU GİBİ TÜM OKULLARLA İLETİŞİMİMİZ BU SAYFAMIZDAN SAĞLANACAKTIR.

    D U Y U R U


2018-2019 OKULSPORLARI SEMİNERİNDE YAPILAN GÜNCELLEMELER İÇİN TIKLAYINIZ


        2018 - 2019 SPOR SEZONU SONUÇ BİLDİRİM TARİHLERİ SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN okulsportal.gsb.gov.tr ADRESİNDE AÇIKLANDIKDIKTAN SONRA, İLİMİZDE MÜSABAKA BAŞLAMA TARİHLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ SİTESİNDEN YAYINLANACAKTIR. 

NOT: FİKSTÜRLER VE MÜSABAKA BAŞLAMA TARİHLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ SİTESİNDEN YAYINLANACAK OLUP, BÜTÜN OKULLARIN SİTEMİZİ GÜNLÜK TAKİP ETMELERİ RİCA OLUNUR.
DUYURU