BAŞARILI SPORCUMUZDAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET.

İstanbul dan Müsabakalardan Dönen Başarılı sporcularımız CEYHAN AĞBAL ve Antrenörümüz Cafer AYDIN’dan İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

26 EYLÜL 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
13-17 Eylül 2017 Tarihlerine İstanbul Tüyap (Fuar Merkezi)’da yapılan Türkiye Vücut Geliştirme Ve Fitness Fedreasyonu Başkanlığının faaliyet programında olan Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri katılan sporcumuz Ceyhan AĞBAL ve Antrenörümüz  Cafer AYDIN’dan İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim KILIÇ: Müsabakalar hakkında bilgi aldı. Başarılı sporcumuzu ziyaretinden dolayı memnu olduklarını ve desteklerinin her zaman yanlarında olduklarını Bahsetti günün anısına hatıra fotoğrafı çekindi.

13-17 Eylül 2017 Tarihlerine İstanbul Tüyap (Fuar Merkezi)’da yapılan Türkiye Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmelerine katılan Sivaslı sporcularımız ve aldıkları dereceler aşağıdadır.

ERKEKLER ENGELLİ VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK

MAYO NO

ADI

SOYADI

BÖLGESİ

DERECESİ

123

MUHAMMET ALİ

BULGAY

AĞRI

1

122

ÖMER

ÇEÇEN

AĞRI

2

121

CEYHAN

AĞBAL

SİVAS

3

120

MURAT

CEYLAN

HATAY

4

VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -90 KG

MAYO NO

ADI

SOYADI

BÖLGESİ

DERECESİ

615

ERGÜL

ÇİMEN

İSTANBUL

1

613

ZÜLFÜ

YAKUT

İSTANBUL

2

592

ORKUN

BİNGÖL

İSTANBUL

3

607

YUSUF ONUR

BALABAN

İSTANBUL

4

608

MURAT FATİH

ATAÇ

YALOVA

5

606

ŞAKİR

KIZIL

İSTANBUL

6

605

İSMAİL

BAYRAM

SİVAS

7

603

ALPER

DEMİR

GÜMÜŞHANE

8

611

MUHAMMEDALİ

YILMAZ

İSTANBUL

9

610

AHMET ANIL

ŞENGİDER

İSTANBUL

10

604

CÜNEYT BARIŞ

ÜÇKAN

YALOVA

11

609

HASAN

GÜLER

BALIKESİR

12

614

UĞUR

OKUR

KOCAELİ

13

612

İLKER

YALNIZ

ANKARA

14

GENÇ ERKEKLER FİZİK -174 CM

MAYO NO

ADI

SOYADI

BÖLGESİ

DERECESİ

162

BERKAY

DİNDAR

MERSİN

1

176

EMRE

ÇELİK

UŞAK

2

165

BERAT

SÖYÜNCÜ

BURSA

3

193

AHMET

ACAR

GİRESUN

4

168

FURKAN

ER

İSTANBUL

5

194

ALİ ALPER

ERGİN

HATAY

6

184

BERKAY

KAYATEKİN

MERSİN

7

166

GÖKHAN

ŞAHİN

SİVAS

8

164

BURAK

ŞİRETOĞLU

MERSİN

9

213

TUGAY HÜSEYİN

BAŞAR

 

10

167

CANER

SAYAR

MERSİN

11

178

BATUHAN

ÇANAK

İSTANBUL

12

212

MURAT

TEMEL

MERSİN

13

187

EMİRHAN

IŞIK

ANKARA

14

185

MUHAMMET

ÖRNEK

KOCAELİ

15