Sporcularımız Başarıya Pedalladılar

  18-19 Mart 2022 tarihleri arasında Trabzon’da gerçekleştirilen “5. Bölgesel Yol Yarışlarıları”nda Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcularımız dereceye girerek büyük başarı gösterdi.

  Haberi Oku

  Wushu Taolu ve Sanda Türkiye Şampiyonası”nda Sporcularımızdan Büyük Başarı

  5-17 Mart 2023 tarihlerinde 4000 sporcunun katılım sağladığı Antalya Kemer’de gerçekleştirilen “Wushu Taolu ve Sanda Türkiye Şampiyonası”nda Sivas Takımımız 58 Madalya kazandı!

  Haberi Oku

  Judocularımız Milli Takımda

  15 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan Ümitler Milli Takım Judo Kampına Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcularımız ilimizi temsil edecek!

  Haberi Oku

  Muaythai’da Sporcumuz Türkiye Şampiyonu

  Gençler ve U23 Ümitler Türkiye Muaythai Şampiyonası Finalleri ve Milli Takım seçmesi müsabakaları 14-15 Mart 2023 tarihlerinde Ankara ilinde gerçekleştirildi. Müsabakalara katılan Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcularımızdan 91kg üst gençlerde Furkan alıcı Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  U23 Avrupa Güreş Şampiyonasında Sporcumuzdan Büyük Başarı

  Ülkemizi Güreş branşında Romanya'da U23 Avrupa Güreş Şampiyonasında temsil eden Sivas Gençlik ve İl Müdürlüğü sporcumuz Muhittin Sarıçiçek bronz madalyanın sahibi oldu!

  Haberi Oku

  Sivas Satrançta "Tek Yürek"

  Sivas Satranç İl Temsilciliği Taha Akgül Spor salonumuzda gerçekleştirilen Sivas Satranç Gençler İl Birinciliği Turnuvasında hakemlerinin görev ücretlerini AFAD Başkanlığına bağışlıyor!

  Haberi Oku

  SNOWBOARD TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  Bursa Uludağ’da yapılan Snowboard Türkiye Şampiyonasında Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcularımızdan Meyra Korkmaz ve Belinay Aydoğdu 1. Gün yarışmasında 2. olarak tamamlayarak ilimizi başarıyla temsil ettiler.

  Haberi Oku

  2022-2023 Voleybol Sezonu Kadınlar Çeyrek Finali Başladı

  11-13 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “2022-2023 Voleybol Sezonu 2. Lig Kadınlar Çeyrek Finali” 4 Eylül Spor Vadisi Taha Akgül Spor Salonumuzda başladı.

  Haberi Oku

  Yurdumuzda Misafir Ettiğimiz Depremzedeler İş İmkanı Buluyor

  Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Binali Yıldırım Yurt Kampüsümüzde misafir ettiğimiz depremzedelerimiz için iş başvurularına yardımcı olmak amacıyla stant açarak depremzedelerin taleplerini aldı.

  Haberi Oku

  Sivassporlu Sporcular Minik Misafirlerimizle Bir Araya Geldi

  Demir Grup Sivasspor’umuzda teknik direktör Rıza Çalımbay ve Sivasspor futbolcuları, Sivas Binali Yıldırım Yurt Kampüsü’müzde misafir ettiğimiz depremzede çocukları ziyaret ederek forma hediye etti.

  Haberi Oku

  'Peter Pan' adlı tiyatro oyunu minik misafirlerimiz için sergilendi

  Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'müzün ev sahipliğinde, Binali Yıldırım Yurt Kampüsü'müzde misafir ettiğimiz depremzede çocuklarımız ve aileleri için, Sivas Devlet Tiyatrosu oyuncuları tarafından 'Peter Pan' adlı tiyatro oyunu Aşık Ruhsati Kültür Merkezimizde sergilendi.

  Haberi Oku

  Aşık Ruhsati Kültür Merkezimizde Palço Çiço Tiyatro Gösterisi Düzenlendi

  Binali Yıldırım Kampüsü Aşık Ruhsati Kültür Merkezinde Palço Çiço tiyatro gösterisi düzenlendi. Tiyatro gösterisi öncesi Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sivas Gençlik Merkezi ve Farabi Gençlik Merkezi gönüllü gençleri yüz boyama, çocuk oyunları gibi bir dizi etkinlik gerçekleştirerek çocukların yüzlerinde tebessüm oldular.

  Haberi Oku

  GSB Yurtlarımız Milletimizin Hizmetinde

  Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü "Binali Yıldırım Yurt Kampüsü"müzde “Yurdumuz Yuvanızdır” diyerek ilk günden beri vatandaşlarımıza birçok alanda hizmet veren GSB Yurtlarımızı Ak Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, Milletvekillerimiz ve İl Protokolümüz ziyaret etti!

  Haberi Oku

  İnanın Çocuklar, Güzel Günler Göreceğiz

  Psikologlarımızın nezaretinde Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Binali Yıldırım Kampüsümüzde bulunan yurtlarımızda misafir ettiğimiz minik misafirlerimiz için onlarca etkinlik düzenleniyor.

  Haberi Oku

  GSB Yurtlarımızda Miraç Kandili Eda Edildi

  Cuma gününün bereketiyle Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Binali Yıldırım Kampüs Yerleşkesinde ahirete intikal etmiş depremzede vatandaşlarımız için, ve depremde yaralanan depremzedelerimiz için dualar edildi.

  Haberi Oku

  Gençlik Merkezimizde kadınlar gönüllü gençlerimizle depremzedelere giysi dikiyor

  Evlerinden dikiş makineleri ve çeşitli kumaşlar alıp Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesindeki Farabi Gençlik Merkezi'mizin yolunu tutan kadınlar gönüllü gençlerimizle birlikte Gençlik Merkezimizin bir kısmını depremzede vatandaşlarımız için tekstil atölyesine dönüştürdü.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER