SİVAS'TA KÜÇÜKLER-YILDIZLAR- KROS İL SEÇMELERİ YAPILACAKTIR.

06 EKİM 2018 Cumartesi günü Küçükler ve Yıldızlar (KIZ-ERKEK) U16 – U18 kros Atletizm İl Seçmesi müsabakaları yapılacaktır

28 EYLÜL 2018

06 EKİM 2018 Cumartesi günü Atletizm  stadyumu kros parkurunda Küçükler ve Yıldızlar (KIZ-ERKEK)  İL seçmesi Atletizm Kros Müsabakaları yapılacaktır.

NOT : Kayıtlar 04 Ekim 2018Perşembe günü  Saat 17:00 öğlen mesai bitimine kadar  Formu 
bilgisayar ortamında doldurularak               
sivas_atlkayit@hotmail.com      adresine gönderilecek Mesai bitimi dahilinde kayıtlar kapanacaktır.  

Gönderilen bilgi formu göğüs numaraları verilip tekrar ileti ile bildirilecek ve Göğüs numarası verilen formdan  2 adet çıktı alınarak bir adedi Şenol Özdemir’ e verilip numara alınması sağlanacaktır.

İletişim:
Şenol ÖZDEMİR                 : 0 535 696 68 09
Naci İNAN                            : 0 542 521 42 88


KATILIM FORMU VE MÜSABAKA SAATLERİ :

SİVAS (KÜÇÜKLER - YILDIZLAR) İL SEÇMESİ KAYIT FORMU VE SAATLİ PROĞRAMI.xlsx

NOT : ÜCRET ÖDENMEYECEKTİR
TÜM HAKEMLER GÖREVLİDİR
GÖREVLİ HAKEMLER

Adı Soyadı

Hakem Kategorisi

AYHAN BAYHAN

ULUSLARARASI

DURAN BALLAR

ULUSLARARASI

GONCA ÖZDEMİR AĞAÇ

ULUSLARARASI

HİKMET SEVİNİŞ

ULUSLARARASI

İBRAHİM KARADAĞ

ULUSLARARASI

İLHAN AKINCI

ULUSLARARASI

KEMAL ÇAĞLAYAN

ULUSLARARASI

METİN KARABULUT

ULUSLARARASI

NACİ İNAN

ULUSLARARASI

NURCAN ATALAR (KAPTAN)

ULUSLARARASI

SABRİ EMÜL

ULUSLARARASI

SELAHATTİN ARSLAN

ULUSLARARASI

SÜLEYMAN SAMİ OKUTAN

ULUSLARARASI

ŞENAL ÖZDEMİR

ULUSLARARASI

TURAN ÖZMEN

ULUSLARARASI

TURAN ŞENER

ULUSLARARASI

YUSUF SAĞCI

ULUSLARARASI

YÜCEL CEYHAN

ULUSLARARASI

ZAFER YARAŞ

ULUSLARARASI

AHMET URHAN

ULUSAL

DEĞER ALDEMİR

ULUSAL

İSMAİL İLTER

ULUSAL

MEHMET ALİ AĞAOĞLU

ULUSAL

MUSTAFA BULUT

ULUSAL

MUSTAFA KILIÇASLAN

ULUSAL

RECEP KORKMAZ

ULUSAL

RÜVEYDE BULUT

ULUSAL

SERAP DEMİR

ULUSAL

SİNAN BULUT

ULUSAL

AHMET BELDE

İL

ALPEREN AKGÜL

İL

DİDEM GAMZE İLTER

İL

ESRA TÜKEL

İL

FİLİZ EKEN

İL

KÜBRA YAĞCI

İL

MEHMET KORKMAZ

İL

NESLİHAN POZ

İL

NUH ÖZDEMİR

İL

OĞUZHAN ÇALI

İL

OSMAN KARAMERCİMEK

İL

RECEP DİLLİ

İL

SELÇUK YILDIRIM

İL

SÜHA UĞUR

İL

TEVFİK YAĞMUR

İL

YASİN ŞAHİN

İL