CİRİTTE ŞAMPİYON YEŞİLYURT ATLI SPOR KULÜBÜ OLDU.

Sivas ’da 06-08 Temmuz 2018 tarihleri gerçekleştirilen Atlı Cirit İl Birinciliği müsabakalarının şampiyonu YEŞİLYURT ATLI SPOR KULÜBÜ oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Geleneksel Spor Dalları Atlı Cirit İl Birinciliği Atlı Cirit müsabakalarına 4 takım katıldı.

8 TEMMUZ 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Geleneksel Spor Dalları Atlı Cirit İl Birinciliği müsabakalarına 4 takım katıldı.    Geleneksel Spor Dalları Atlı Cirit İl Birinciliği Sonuçlandı. Yeşilyurt Kulübü Kulübü Cirit Sahasında 06-08 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen müsabakalara, Önder Atlıspor Ve Cirit Kulübü , Yeşilyurt Atlı Spor Ve Cirit Kulübü, Diriliş Atlıspor Ve Cirit Kulübü ve Yiğido Atlı Spor Ve Cirit kulüpleri katıldı.
Geleneksel Spor Dalları Federasyonu’nun 2018 yılı faaliyet programı içinde yer alan Sivas Atlı Cirit İl Birinciliği 06-08 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleşti.
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nün koordinesindeki şampiyonaya 4 takım katıldı. Şenlik havası içinde süren müsabakaları cirit severler heyecanla takip etti. Seyirciler çok güzel bir gün yaşadıklarını belirttiler.

Müsabakada dereceye giren kulüpler kupalarını Cirit’e gönül vermiş Hakemlerimiz tarafından verildi


DERECEYE GİREN KULÜBLER

SIRALAMA

1.

YEŞİLYURT ATLI SPOR KULÜBÜ

2.

DİRİLİŞ ATLISPOR VE CİRİT KULÜBÜ

3.

ÖNDER ATLISPOR VE CİRİT KULÜBÜ

4.

YİĞİDO ATLI SPOR VE CİRİT KULÜBÜ.


Olarak Sıralandı.


Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Salim KILIÇ İl Birinciliği müsabakalarına katılan takımlarımıza teşekkür ediyor bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diliyorum.

KILIÇ: Başta İl Spor Temsilcimiz olmak üzere Tüm sporculara, Personellerimize ve müsabakalarda görev alan hakemlere teşekkür ediyorum dedi.