SİVAS 2017-2018 ÖĞRETİM YILI OKULLAR ARASI İL KARATE SEÇMELERİ SONUÇLANDI.

Sivas Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğünce Organize Edilen 2017-2018 Öğretim Yılı Okullar Arası İl Karate Seçmeleri yapıldı.

11 ŞUBAT 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
2017-2018 Öğretim yılı okullar arası il seçmeleri 10 şubat 2018 cumartesi günü 4 Eylül spor salonunda sabah 08.30 da tartı ve saat 10.00 da da müsabakaların startı verilerek başladı.
Okullar arası il seçmelerine minikler İlkokul kategorisi ( Mahalli ) olarak katılırken, küçükler ortaokul, yıldızlar ortaokul ve gençler B ve A kategorilerinde katılmışlardır.
Okullar arası il seçmelerine ilimiz merkezinden 11 ilkokul, 22 ortaokul ve 20 lise den toplam 124 sporcunun katılımı ile büyük bir coşku içerisinde gerçekleşmiştir.
Bu seçmelerde birinci olan sporcularımızdan gruplarda iyi mücadele edebilecek sporcular belirlenerek küçükler ve yıldızlar grup müsabakaları için 7-8 Nisan da Kayseri’ye, Gençler kategorisinde yarışacaklar da 17-18 Mart ta Osmaniye iline gideceklerdir.
Sabah saat 08.30 başlatıp akşam saat 17.45 de sona eren seçmelerin sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz Şube müdürlerimiz, hakemlerimiz ve sporcu velilerimiz tarafından takılarak ödüllendirilmiştir.
Yaptığımız okullar arası il seçmesinde emeği geçen tüm Antrenörlerimize, hakemlerimize, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Salim KILIÇ bey’e tüm Gençlik spor çalışanlarına basın mensubu Oğuzhan SARZEP’ e teşekkürlerimizi sunarız.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Salim KILIÇ  2017-2018 Öğretim yılı okullar arası il seçmelerini
Kazasız Belasız Tamamladık. Bu müsabakaların yapılmasında büyük katkıları olan Türkiye Karate Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı Oğuz Ökten beye, Karate İl spor temsilcisi Sebahattin GEZEGEN, Okul sporları Sorumlusu Emrah Yıldırım beye teşekkür eder Dereceye giren Okul sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Dedi.

MÜSABAKALAR İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLER


MEB OKULLAR ARASI İL SEÇMESİ

10 ŞUBAT 2018

MÜSABAKA SONUÇ LİSTESİ  KATA

MİNİK ERKEKLER ( MAHALLİ )2009  KATA SONUÇLARI

MİNİK KIZLAR ( MAHALLİ )2009 KATA SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MUHAMMED ZAHİT AYTEKİN

VALİ ZÜBEYİR KEMELEK İLOKUL

1

İLAYDA NAÇAR

ÖĞRETMENLER İLKOKULU

2

KADİR KEPENEK

MALAZGİRT İLKOKULU

2

ELANAZ KARAKAYA

ÖĞRETMENLER İLKOKULU

3

KORAY KOTAN

SÜLEYMAN SAMİ KEPENEK İLKOKULU

3

MELEK NİSA SÖNMEZ

MALAZGİRT İLKOKULU

3

BEKİR UZUN

MALAZGİRT İLKOKULU

3

YOK

MİNİK ERKEKLER ( MAHALLİ )2008  KATA SONUÇLARI

MİNİK KIZLAR ( MAHALLİ )2008 KATA SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MERT TÜRK

ÖĞRETMENLER İLKOKULU

1

AMİNA BERRA GEZEGEN

HALİL RIFAT PAŞA İLKOKULU

2

CELALEDDİN KÜPELİ

DANİŞMENT ORTAOKULU

2

İLAYDA İREM KELEK

VALİ AYDIN GÜÇLÜ ORTAOKULU

3

MUHAMMED ALİ KOÇ

VAKIFBANK İLKOKULU

3

CANSU YAVUZ

MALAZGİRT İLKOKULU

3

YUNUS EMRE ÖZTÜRK

ŞEHİT NİZAMETTİN SONGUR İLKOKULU

3

BENGÜSU SUDE BAKIR

KAZIM KARABEKİR PAŞA İLKOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER 2007 DOĞ. KATA SONUÇLARI

 KÜÇÜK  KIZLAR 2007 DOĞ. KATA SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

ALİ YAZGAN

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

1

EDA MERDAN

BEHRAMPAŞA ORTAOKULU

2

ALİ REZA REZAYİ

YAHYA KEMAL ORTAOKULU

2

ZEYNEP RANA ERGÜT

ÜLKÜ İMAM HATİP ORTAOKULU

3

MUHAMMED TALHA ATEŞ

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

3

AHMET TURAN EREN

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

KÜÇÜK ERKEKLER 2006  DOĞ. KATA SONUÇLARI

 KÜÇÜK  KIZLAR 2006  DOĞ. KATA SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

GAZİHAN BUDAK

ŞEHİT NİZAMETTİN SONGUR ORTAOKULU

1

ZEYNEP NİDA ÖNK

ÖZEL GÖKMEDRESE ORTAOKULU

2

NECMETTİN TUNA

DÖRT EYLÜL ORTAOKULU

2

HAZAL FATMA BAKIR

KAZIM KARABEKİR PAŞA ORTAOKULU

3

FURKAN GÜLEN

KAZANCILAR ORTAOKULU

3

YOK

3

HACI SÜLYMAN ÇELİK

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 2004-2005  DOĞ. KATA SONUÇLARI

YILDIZ  KIZLAR 2004-2005  DOĞ. KATA SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MEHMET ÇINAR

KAZANCILAR ORTAOKULU

1

ŞEYMANUR İMİRHAN

CELAL BAYAR ORTAOKULU

2

GÖKTUĞ COŞKUN

ÜLKÜ İMAMHATİP ORTAOKULU

2

RUKİYE YILDIZ

ŞEHİT TALHA EMRE ZİLELİGİL ORTAOKULU

3

BARIŞ BORA

SEYRANTEPE İMKB ORTAOKULU

3

BELGİN UZUN

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

3

MUTLU TÜRK

SEYRANTEPE İMKB ORTAOKULU

3

EYLÜL DOĞAN

MEVLANA ORTOKULU

GENÇ ERKEKLER B  2002-2003 DOĞ. KATA SONUÇLARI

GENÇ  KIZLAR B  2002-2003  DOĞ. KATA SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

RAMİS EREN YILDIRIM

ATATÜR MESLEKİ VE TEK. ANADOLU LİSESİ

1

TUĞÇE IŞIK

GAZİ ANADOLU LİSESİ

2

OĞUZHAN ADA

M.K ATATÜR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

2

DUYGU BAKIR

ABDUSSAMED BAL İHL

3

ZAFER ALTUN

MUZAFFER SARISÖZEN GÜZEL SANATLAR LİSESİ

3

MELİSA YAN

ABDUSSAMED BAL İHL

3

MEHMET NAÇAR

HALİL RIFAT PAŞA ANADOLU LİSESİ

3

YOK

GENÇ ERKEKLER A  2000-2001 DOĞ. KATA SONUÇLARI

GENÇ  KIZLAR A  2000-2001  DOĞ. KATA SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

YOK

1

MELİKE YAN

PRF. NECATİ ERŞAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

2

YOK

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

 

 

 

MEB OKULLAR ARASI İL SEÇMESİ

10 ŞUBAT 2018

MÜSABAKA SONUÇ LİSTESİ

YILDIZLAR KUMİTE

YILDIZ ERKEKLER 28 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 26 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MUHAMMED EFE MERDAN

BEHRAMPAŞA ORTAOKULU

1

SILANUR AYOĞLU

FATİH SUL. MEHMET ORTAO

2

BEYTULLAH URHAN

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

2

YOK

3

MUHAMMED SEFA DOĞAN

K.BURHANEDDİN İMAMHATİP ORTAOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 32 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 30 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

UMUT YANGIN

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

1

YOK

2

MUTLU TÜRK

SEYRANTEPE İMKB ORTAOKULU

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 36 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 34 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

BARIŞ BORA

SEYRANTEPE İMKB ORTAOKULU

1

BELGİN UZUN

FATİH SUL. MEHMET ORTA

2

NECİP FAZIL KARAGÖZ

ŞEHİT ÜST. NİZAMETTİN SONGUR ORTAO

2

YOK

3

MUHAMMET ALİ ÇAKMAK

RECEP HANDAN ORTAOKULU

3

YOK

3

YOK

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 40 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 38 kg. KUMİTE SONUÇLARI

 

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

SERCAN ATAKAN AYTEKİN

VALİ ZÜBEYİR KEMELEK ORTAOKULU

1

SÜMEYYE GÖK

İL ÖZEL İDARE ORTAOKULU

2

OSMAN ATEŞ

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

2

FATMA NUR ZEHRA ÖZTÜRK

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKU

3

AHMET YASİN KOÇ

HUZUR İMAMHATİP ORTAOKULU

3

RUKİYE YILDIZ

ŞEH TALHA EMRE ZİLELİGİL ORTAO

3

YOK

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 44 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 42 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

ABDULKADİR UYUMAZ

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

1

BURÇAK İŞLEN

CUMHURİYET ÜNİVER. ORTA OKUL

2

AHMET CAN KUZUCUOĞLU

SÜLEYMAN DEMİREL ORTAOKULU

2

EYLÜL DOĞAN

MEVLANA ORTOKULU

3

VEDAT UZUN

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

3

MUHAMMED ENES VEREP

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 48 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 46 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

OSMAN GÜLTEN

DANİŞMENT ORTAOKULU

1

ŞEYMANUR İMİRHAN

CELAL BAYAR ORTAOKULU

2

MEHMET FURKAN KILIÇ

MEVLANA ORTAOKULU

2

NİSANUR ARI

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

3

KARDELEN ÖZDİKİCİ

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

3

ESRA ÇELİK

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER 52 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 50 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

RUHİ MURAT KONUKPINAR

MEVLANA ORTAOKULU

1

ZEYNEP AYOĞLU

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKULU

2

İHSAN ÖZTÜRK

ŞEHİT ÜST. NİZAMETTİN SONGUR ORTAOK

2

İREM KÜBRA EREN

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKULU

3

KÜRŞAT KARAPINAR

SELÇUK ORTAOKULU

3

MERVE AKKUŞ

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKULU

3

AHMET ÖZÇELİK

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 56 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR 54 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

ABDULLAH UYUMAZ

FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU

1

RABİA CÖMERT

DÖRT EYLÜL ORTAOKULU

2

HALİL CAN ŞİMŞEK

ŞEHİT ÜST. NİZAMETTİN SONGUR ORTAOK

2

YOK

3

RIZA YETİŞ

ŞEHİT ÜST. NİZAMETTİN SONGUR ORTAOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER 60 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR +54 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MEHMET ÇINAR

KAZANCILAR ORTAOKULU

1

İLKNUR İMECE

FATİH SUL. MEHMET ORTAOKULU

2

YOK

2

MUBERRA NUR BAKIR

ÜLKÜ İMAMHATİP ORTAOKULU

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

YILDIZ ERKEKLER +60 kg. KUMİTE SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR  60 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

BURAK HASAN POLAT

ZİYA GÖKALP ORTAOKULU

1

TUĞÇE IŞIK

GAZİ ANADOLU LİSESİ

2

AHMET TURAN ÇAKAR

SÜLEYMAN DEMİREL ORTAOKULU

2

YOK

3

AHMET TURAN ÇITIR

ŞEHİT ÜST. NİZAMETTİN SONGUR ORTAOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

YILDIZ KIZLAR  + 68 kg. KUMİTE SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

1

DUYGU BAKIR

ABDUSSAMED BAL İHL

2

2

YOK

3

3

YOK

3

3

YOK

 

 

 

MEB OKULLAR ARASI İL SEÇMESİ

10 ŞUBAT 2018

MÜSABAKA SONUÇ LİSTESİ

GENÇLER B KUMİTE

GENÇ ERKEKLER B 50 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  44 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MEHMET NAÇAR

HALİL RIFAT PAŞA ANADOLU LİSESİ

1

YOK

2

YOK

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER B 54 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  48 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

OĞUZHAN ADA

M.K ATATÜR MES. VE TEK.ANAD.LİSESİ

1

YOK

2

EREN PEK

AHMET AYIK SPOR LİSESİ

2

YOK

3

RAMİS EREN YILDIRIM

ATATÜR MES. VE TEKNİK ANAD.LİSESİ

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER B 58 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  52 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

AHMET TURAN ÖCAL

ATATÜR MES. VE TEK. ANAD. LİSESİ

1

FATMANUR EKİCİ

İMKB ANADOLU LİSESİ

2

ZAFER ALTUN

M. SARISÖZEN GÜZEL SANATLAR LİSE

2

YOK

3

YUNUS EMRE KARAGÖZ

N.ERBAKAN MES.TEK.AND.LİSESİ

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER B  62 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  56 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

İSHAK YILMAZ

ATATÜR MES. VE TEK. ANAD. LİSESİ

1

NİSANUR ÖZDİKİCİ

SULTAN ŞEHİR TEK.MES.LİSESİ

2

MERTCAN ALTUN

SİVAS BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER B  66 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  60 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

ŞÜKRÜ SİNA GÜLTEN

SİVAS ANADOLU LİSESİ

1

TUĞÇE IŞIK

GAZİ ANADOLU LİSESİ

2

YOK

2

ZARİFE YILDIRIM

SİVAS LİSESİ

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER B  70 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  64 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MUHAMMED ŞAHİN DEMİR

ATATÜR MES. VE TEK. ANAD.LİSESİ

1

MELİSA YAN

ABDUSSAMED BAL İHL

2

YOK

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER B  74 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  68 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

EMRE TUNCER

SİVAS ŞEH. MÜNİR MURAT ERTEKİN ULUSLAR ARASI İMAMHATİP FEN LİSESİ

1

YOK

2

YOK

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER B  78 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  B  +68 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

YOK

1

DUYGU BAKIR

ABDUSSAMED BAL İHL

2

YOK

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

MEB OKULLAR ARASI İL SEÇMESİ

10 ŞUBAT 2018

MÜSABAKA SONUÇ LİSTESİ

GENÇLER A KUMİTE

GENÇ ERKEKLER A 58 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  A  52 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

YASİN EYCE

SİVAS ENDÜST MES.VE TEK. AND.LİSE

1

ESRA ALİM

SELÇUK ANADOLU LİSESİ

2

YOK

2

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER A  62 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  A  56 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

YOK

1

HANİFE ELBAY

HALİL RIFAT PAŞA LİSESİ

2

YOK

2

BAŞAK TEK

SİVAS MERK KIZ AND.İMAM HATİP  LİSESİ

3

YOK

3

YOK

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER A  70 KG. SONUÇLARI

GENÇ KIZLAR  A  64 KG. SONUÇLARI

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

MUHAMMED ŞAHİN DEMİR

ATATÜRK MES.VE TEK. AND.LİSESİ

1

AYŞENUR GÜLTEN

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

2

YOK

2

ESMANUR KESKİN

ŞEHİT MUHAMMED ONUR DEMİR ANADOLU LİSESİ

3

YOK

3

MELİKE YAN

PRF. NECATİ ERŞAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

3

YOK

3

YOK

GENÇ ERKEKLER A  +82 KG. SONUÇLARI

 

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

SN

SPORCU ADI SOYADI

OKULU

1

EYÜP CAN DEMİR

ATATÜRK MES.VE TEK. AND.LİSESİ

1

2

YOK

2

3

3

3

3