SİVAS 2017-2018 YILI KARATE LİGİ 2. HAFTA MAÇLARI SONUÇLANDI.

Sivas 2017-2018 Yılı Karate Ligi 2. Hafta maçları yapıldı.

2 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
30 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 14.00 de Sivas Karate ligi maçları yine tam hızı ile devam etti.

MÜSABAKA SONUÇLARI 

SİVAS 2017-2018 YILI KARATE LİGİ

30 Aralık 2017 Cumartesi

 

2010-2009-2008 MİNİK BAY KUMİTE 30 KĞ SONUÇLARI

T2-M2

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

BERAT ÖZPAÇA

GENÇLİK

1

10

3

6

1

 

1

 

1

 

1

 

1

16

EBUBEKİR AYDOGAN

BELEDİYE

2

8

2

2

2

 

2

 

2

 

2

 

2

10

BEKİR UZUN

BELEDİYE

3

6

1

10

3

 

3

 

3

 

3

 

3

16

KADİR KEPENEK

BELEDİYE

4

4

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

4

8

MERT TÜRK

BELEDİYE

5

1

2

8

5

 

5

 

5

 

5

 

5

9

2010-2009 MİNİK BAYAN KUMİTE 30 KĞ SONUÇLARI

T3-M1

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

İLAYDA NAÇAR

BELEDİYE

1

10

1

10

1

 

1

 

1

 

1

 

1

20

ELANAZ KARAKAYA

BELEDİYE

2

8

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

16

MELEK NİSA SÖNMEZ

BELEDİYE

3

6

4

4

3

 

3

 

3

 

3

 

3

10

NİSANUR KILIÇ

BELEDİYE

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

4

 

4

4

SUDE BAKIR

BELEDİYE

5

0

3

6

5

 

5

 

5

 

5

 

4

6

2007-2008 BAY KUMİTE 30 KĞ SONUÇLARI

T1-M4

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

KERİM TUNA KUZUCUOĞLU

FETİH

1

10

3

6

1

 

1

 

1

 

1

 

1

16

MUHAMMED TALHA ATEŞ

BELEDİYE

4

4

2

8

4

 

4

 

4

 

4

 

4

12

M.ESAT ÖNÜZ

YİĞİDO

3

6

4

4

3

 

3

 

3

 

3

 

3

10

HÜSEYİN EFE YALÇIN

GENÇLİK

6

0

1

10

6

 

6

 

6

 

6

 

6

10

EREN EKER

FETİH

2

8

2

0

2

 

2

 

2

 

2

 

2

8

MUHAMMED AYDOĞAN

BELEDİYE

5

1

5

0

5

 

5

 

5

 

5

 

5

1

 

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2008-2007 BAY KUMİTE 35 KĞ SONUÇLARI

T1-M5

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

M.FURKAN ÖZTÜRK

BELEDİYE

1

10

2

8

1

 

1

 

1

 

1

 

1

18

FATİH ÇAŞKURLU

BELEDİYE

3

6

1

10

3

 

3

 

3

 

3

 

4

16

RESUL ENES ÖZTÜRK

FETİH

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

8

ALİ ARDA ASLANHAN

BELEDİYE

4

4

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

3

8

AHMET TURAN EREN

BELEDİYE

5

1

3

6

5

 

5

 

5

 

5

 

5

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2008-2007 BAY KUMİTE 40 KĞ SONUÇLARI

T3-M3

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

SAİT TUNA

YİĞİDO

1

10

2

8

1

 

1

 

1

 

1

 

1

18

MUHAMMED ZAHİT AYTEKİN

YİĞİDO

3

6

1

10

3

 

3

 

3

 

3

 

3

16

BERAT İMECE

BELEDİYE

2

8

3

6

2

 

2

 

2

 

2

 

2

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2008-2007 BAYAN KUMİTE 40 KĞ SONUÇLARI

T3-M4

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

ZEYNEP RANA ERGÜT

BELEDİYE

1

10

2

8

1

 

1

 

1

 

1

 

1

18

CANSU YAVUZ

BELEDİYE

2

8

1

10

2

 

2

 

2

 

2

 

2

18

2006-2005-2004 DOĞUMLU BAY KUMİTE 32 KĞ SONUÇLARI

T1-M6

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

UMUT YANGIN

BELEDİYE

2

8

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

16

MUTLU TÜRK

BELEDİYE

3

6

1

10

3

 

3

 

3

 

3

 

3

16

BARIŞ BORA

BELEDİYE

1

10

4

4

1

 

1

 

1

 

1

 

1

14

BEYTULLAH URHAN

BELEDİYE

4

4

3

6

4

 

4

 

4

 

4

 

4

10

AHMET EREN ARI

BELEDİYE

5

1

5

0

5

 

5

 

5

 

5

 

5

1

ALİ YAZGAN

BELEDİYE

6

0

6

0

6

 

6

 

6

 

6

 

6

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006-2005-2004 DOĞUMLU BAY KUMİTE 36 KĞ SONUÇLARI

T1-M7

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

NECİP FAZIL KARAGÖZ

BELEDİYE

1

10

1

10

1

 

1

 

1

 

1

 

1

20

HADİ AKKUŞ

BELEDİYE

3

6

2

8

3

 

3

 

3

 

3

 

3

14

YASİN TOY

BELEDİYE

2

8

2

0

2

 

2

 

2

 

2

 

2

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006-2005-2004 DOĞUMLU BAY KUMİTE 40 KĞ SONUÇLARI

T1-M8

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

SERCAN ATAKAN AYTEKİN

YİĞİDO

3

6

2

8

3

 

3

 

3

 

3

 

3

14

AHMET CAN KUZUCUOĞLU

FETİH

4

4

1

10

4

 

4

 

4

 

4

 

4

14

ABDULKADİR UYUMAZ

BELEDİYE

1

10

5

2

1

 

1

 

1

 

1

 

1

12

OSMAN GÜLTEN

FETİH

2

8

4

4

2

 

2

 

2

 

2

 

2

12

MEHMET FURKAN KILIÇ

BELEDİYE

5

1

3

6

5

 

5

 

5

 

5

 

5

7

HAMDİ İMECE

BELEDİYE

6

0

6

 

6

 

6

 

6

 

6

 

6

0

OSMAN ATEŞ

BELEDİYE

7

0

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006-2005-2004 DOĞUMLU BAY KUMİTE 44 KĞ SONUÇLARI

T1-M9

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

VEDAT UZUN

BELEDİYE

1

10

4

4

1

 

1

 

1

 

1

 

1

14

MUHAMMED ENES VEREP

BELEDİYE

4

4

1

10

4

 

4

 

4

 

4

 

4

14

EFE ARDA PALALI

FETİH

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

8

AHMET YASİN KOÇ

BELEDİYE

3

6

5

2

3

 

3

 

3

 

3

 

3

8

GAZİHAN BUDAK

BELEDİYE

6

0

2

8

6

 

6

 

6

 

6

 

6

8

EYÜP HASAN SÖNMEZ

BELEDİYE

5

1

3

6

5

 

5

 

5

 

5

 

5

7

KADİR EMRE ŞİMŞEK

FETİH

7

0

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

0

HACI SÜLEYMAN ÇELİK

BELEDİYE

8

0

8

 

8

 

8

 

8

 

8

 

8

0

YUSUF DENİZLİ

BELEDİYE

9

0

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

0

EREN EFE YAĞMUR

BELEDİYE

10

0

10

 

10

 

10

 

10

 

10

 

10

0

 

2006-2005-2004 DOĞUMLU BAY KUMİTE 52 KĞ SONUÇLARI

T1-M10

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

RUHİ MURAT KONUKPINAR

BELEDİYE

1

10

1

10

1

 

1

 

1

 

1

 

1

20

KÜRŞAT KARAPINAR

BELEDİYE

3

6

4

4

3

 

3

 

3

 

3

 

3

10

HALİL CAN ŞİMŞEK

BELEDİYE

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

8

İHSAN ÖZTÜRK

BELEDİYE

7

0

2

8

7

 

7

 

7

 

7

 

7

8

EMİN YAVUZ

BELEDİYE

9

0

3

6

9

 

9

 

9

 

9

 

8

6

SEFER ÇAĞLAR YAZMAN

FETİH

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

4

 

4

4

AHMET ÖZÇELİK

BELEDİYE

5

1

5

2

5

 

5

 

5

 

5

 

5

3

ABDULLAH ATEŞ

FETİH

6

0

6

 

6

 

6

 

6

 

6

 

6

0

RIZA YETİŞ

BELEDİYE

8

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006-2005-2004 DOĞUMLU BAY KUMİTE +60 KĞ SONUÇLARI

T1-M11

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

AHMET TURAN ÇAKAR

FETİH

1

10

2

8

1

 

1

 

1

 

1

 

1

18

BURAK HASAN POLAT

BELEDİYE

2

8

1

10

2

 

2

 

2

 

2

 

2

18

AHMET TURAN ÇITIR

BELEDİYE

3

6

3

6

3

 

3

 

3

 

3

 

3

12

MERT KÖYLÜ

BELEDİYE

4

4

4

0

4

 

4

 

4

 

4

 

4

4

 

YILDIZ BAYAN A GRUBU SONUÇLARI

T1-M12

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

RUKİYE YILDIZ

BELEDİYE

1

10

2

8

1

 

1

 

1

 

1

 

1

18

F. ZEHRA ÖZTÜRK

BELEDİYE

2

8

3

6

2

 

2

 

2

 

2

 

2

14

BELGİN UZUN

BELEDİYE

3

6

4

4

3

 

3

 

3

 

3

 

3

10

SILANUR AYOĞLU

BELEDİYE

5

0

1

10

5

 

5

 

5

 

5

 

 

10

GÜLPEMBE KILIÇ

BELEDİYE

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

4

 

4

4

HAZAL BAKIR

BELEDİYE

6

0

5

1

5

 

5

 

5

 

5

 

5

1

 

YILDIZ BAYAN B GRUBU SONUÇLARI

T1-M13

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

ZEYNEP AYOĞLU

BELEDİYE

2

8

1

10

2

 

2

 

2

 

2

 

2

18

ŞEYMANUR İMİRHAN

GENÇLİK

1

10

3

6

1

 

1

 

1

 

1

 

1

16

KARDELEN ÖZDİKİCİ

BELEDİYE

4

4

2

8

4

 

4

 

4

 

4

 

4

12

BURÇAK İŞLEN

BELEDİYE

3

6

5

1

3

 

3

 

3

 

3

 

3

7

NİSANUR ARI

BELEDİYE

6

0

4

4

6

 

6

 

6

 

6

 

6

4

EYLÜL DOĞAN

BELEDİYE

5

1

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

1

 

YILDIZ BAYAN C GRUBU SONUÇLARI

T1-M14

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

ESRA ÇELİK

BELEDİYE

1

10

1

10

1

 

1

 

1

 

1

 

1

20

İREM KÜBRA EREN

BELEDİYE

2

8

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

16

MERVE AKKUŞ

BELEDİYE

4

4

3

6

4

 

4

 

4

 

4

 

4

10

MÜBERRA NUR BAKIR

BELEDİYE

3

6

3

 

3

 

3

 

3

 

3

 

3

6

MÜBERRANUR BAKIR

BELEDİYE

5

0

5

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ŞEVVAL ELBAY

FETİH

6

1

6

 

6

 

6

 

6

 

6

 

6

1

 

ÜMİT - GENÇ ERKEKLER A GRUBU AÇIK SKLET

T1-M15

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

EREN PEK

BELEDİYE

2

8

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

16

AHMET TURAN ÖCAL

BELEDİYE

5

1

1

10

5

 

5

 

5

 

5

 

5

11

OĞUZHAN ADA

GENÇLİK

1

10

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

10

YASİN EYCE

BELEDİYE

3

6

4

4

3

 

3

 

3

 

3

 

3

10

RAMİS EREN YILDIRIM

BELEDİYE

7

0

3

6

7

 

7

 

7

 

7

 

7

6

MEHMET ÇINAR

BELEDİYE

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

4

 

4

4

MEHMET NAÇAR

BELEDİYE

9

0

5

1

9

 

9

 

9

 

9

 

9

1

ABDULLAH UYUMAZ

BELEDİYE

6

0

6

 

6

 

6

 

6

 

6

 

6

0

ZAFER ALTUN

BELEDİYE

8

0

8

 

8

 

8

 

8

 

8

 

8

0

 

ÜMİT - GENÇ ERKEKLER B GRUBU AÇIK SKLET

T1-M16

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

İSHAK YILMAZ

GENÇLİK

2

8

1

10

2

 

2

 

2

 

2

 

2

18

EMRE TUNCER

GENÇLİK

1

10

4

4

1

 

1

 

1

 

1

 

1

14

ŞÜKRÜ SİNA GÜLTEN

FETİH

3

6

2

8

3

 

3

 

3

 

3

 

3

14

ALP ÖZPAÇA

BELEDİYE

7

0

3

6

7

 

7

 

7

 

7

 

7

6

MURATCAN ALTUN

BELEDİYE

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

4

 

4

4

EYÜP CAN DEMİR

BELEDİYE

5

1

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

1

YUNUS EMRE KARGÖZ

BELEDİYE

6

0

6

 

6

 

6

 

6

 

6

 

6

0

 

ÜMİT - GENÇ VE BÜYÜK BAYANLAR A GRUBU AÇIK SKLET

T1-M17

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

AYŞE NUR ADA

GENÇLİK

2

8

1

10

2

 

2

 

2

 

2

 

2

18

ŞEYMA ÖZBEK

GENÇLİK

1

10

3

6

1

 

1

 

1

 

1

 

1

16

TUĞÇE IŞIK

GENÇLİK

3

6

2

8

3

 

3

 

3

 

3

 

3

14

İLKNUR İMECE

BELEDİYE

4

4

4

4

4

 

4

 

4

 

4

 

4

8

AYŞENUR GÜLTEN

FETİH

5

1

5

1

5

 

5

 

5

 

5

 

5

2

NİSANUR ÖZDİKİCİ

BELEDİYE

6

0

6

0

6

 

6

 

6

 

6

 

6

0

HANİFE ELBAY

FETİH

7

0

7

0

7

 

7

 

7

 

7

 

7

0

 

ÜMİT - GENÇ VE BÜYÜK BAYANLAR B GRUBU AÇIK SKLET

T1-M18

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

FATMANUR EKİCİ

GENÇLİK

1

10

1

10

1

 

1

 

1

 

1

 

1

20

RABİA CÖMERT

GENÇLİK

2

8

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

16

BAŞAK TEK

FETİH

3

6

4

4

3

 

3

 

3

 

3

 

3

10

ESRA ALİM

FETİH

5

1

3

6

5

 

5

 

5

 

5

 

5

7

ŞEVVAL BÜŞRA HANGİŞİ

GENÇLİK

4

4

4

0

4

 

4

 

4

 

4

 

4

4

 

GENÇ BÜYÜK ERKEKLER AÇIK SKLET

T1-M19

 

1.PERİYOT

2.PERİYOT

3.PERİYOT

4.PERİYOT

5.PERİYOT

6.PERİYOT

GENEL TOPLAMLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADI SOYADI

KULÜBÜ

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SN

PU

SIRA NO

TOPLAM PUAN

GÖKHAN FİLİZ

GENÇLİK

1

10

1

10

1

 

1

 

1

 

1

 

1

20

MURAT CAN İMİRHAN

GENÇLİK

4

4

2

8

4

 

4

 

4

 

4

 

4

12

BEDİR DEMİROK

GENÇLİK

2

8

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

8

ÜZEYİR EROĞAN

GENÇLİK

3

6

3

 

3

 

3

 

3

 

3

 

3

6

ABDULKERİM ÖZTÜRK

GENÇLİK

6

0

3

6

6

 

6

 

6

 

6

 

6

6

OĞUZHAN IŞIK

GENÇLİK

7

0

4

4

7

 

7

 

7

 

7

 

6

4

İ.FEHAT AKGÜN

GENÇLİK

5

1

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

1