SİVAS’TA OKULLAR ARASI YILDIZ VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ.

Sivas’ta Okullar arası Yıldız Voleybol İl Birinciliği sona erdi. Müsabakalar sonunda Erkeklerde Şehit Hamit Kandur ortaokulu Kızlarda ise Gazi Paşa ortaokulu şampiyon oldu.

30 ARALIK 2016
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okullar arası Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler  Voleybol müsabakaları Sonuçlandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okullar arası Voleybol Yıldız Bayanlar İl Birinciliği Müsabakaları 17 Bayan 8 Erkek olmak üzere toplamda 25 takımın katılımıyla 300 sporcu müsabakalarda mücadele vermiştir. 4 Eylül Salonu’nda yapılan müsabakalarda dereceye giren takımlar aşağıda sıralanmıştır.
 
Dereceye giren takımlara ödülleri Voleybol İl Spor Temsilcisi ve Okul Müdürleri tarafından kupa ve madalyalarını verdi. 
 

  YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL
1. ŞEHİT HAMİT KANDUR O.O
2. YILDIZELİ PAMUKPINAR O.O 
3. YUNUS EMRE O.O. 
4. KANGAL 75 YIL O.O
    
 
YILDIZ EKIZLAR VOLEYBOL
1. GAZİ PAŞA O.O
2. SELÇUK O.O
3. YUNUS EMRE O.O
4. KANGAL 75. YIL O.O


 

Voleybol İl Spor Temsilcisi Tarık BİÇER  katılan okullarımıza ve Dereceye giren takımlarımıza Antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyor bu faaliyetlerde emeği geçenlere teşekkür ediyorum  dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim KILIÇ : Dereceye Giren Okullarımızı, Öğretmenlerimizi, Voleybol Ailesini ve Müsabakalar boyunca emeği geçen Personellerimizi Kutluyor İlimizi Temsil edecek olan  Erkeklerde Şehit Hamit Kandur orta okulu Kızlarda ise Gazi Paşa orta okulu Voleybol Takımını  yapılacak olan Grup müsabakalarında en iyi bir şekilde temsil edeceklerine inanıyor başarılar diliyorum dedi.