OĞUZHAN ADA BALKAN ŞAMPİYONU OLDU.

Sivas Gençlik Spor Kulübü Sporcularımızdan Oğuzhan ADA Balkan Şampiyonu Oldu.

11 ARALIK 2017
7-8-9 Aralık 2017 tarihlerinde Montenegro ( Karadağ ) da yapılan 18.  Ümit-Genç ve 21 Yaş altı Balkan Karate Şampiyonasında Ülkemizi Ümit erkekler 52 kg. da temsil eden Sivas Gençlik Spor Kulübü sporcularımızdan Oğuzhan ADA şampiyonada tüm rakiplerini yenerek bayrağımızı göndere çektirmiştir.

Türkiye Karate Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı ve Sivas Gençlik spor Karate Antrenörü Oğuz ÖKTEN : Milli sporcumuz Oğuzhan ADA 2018 şubat ayında Avrupa şampiyonası için Rusya’ nın Soçi kentine gidecek. Sporcumuzu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim KILIÇ: Başarılı sporcumuz Oğuzhan ADA Balkan Karate Federasyonları Birliği’ne üye ülkelerden 11’inin katılımıyla düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Balkan Karate Şampiyonası’nda Ülkemizi ve Sivas’ımızı en iyi bir şekilde temsil ederek gurur kaynağımız olmuştur. 

KILIÇ : 2018 şubat ayında Avrupa şampiyonası için Rusya’ nın Soçi kentine gidecek olan sporcumuz  Oğuzhan ADA’dan aynı başarıyı bekliyor başarılarının devamını diliyorum dedi.